| Model No | CS-COB-24V-320D-8MM-95-WB |
| Input voltage | DC24V |
| LED Q'ty | 320LEDs/m |
| Power/m (MAX) | 12W |
| PCB Width | 8MM |
| CRI(Ra) | 95Ra |
| Color | 3000K/4000K/6000K |
| Minim cuttable length | 50mm |
| Package | 5M/10M Roll |
| Working hour | 50000h |
| Illumination Angle | 120° |
| Working temperture | .-20℃~+45℃ |




