| Model No | COB-24V-288D-8MM |
| Input voltage | DC24V |
| LED Q'ty | 288LEDs/m |
| Power/m (MAX) | 9W |
| PCB Width | 10MM |
| CRI(Ra) | 90Ra |
| Color | Single-color changeable |
| Minim cuttable length | 50mm |
| Package | 5M/10M Roll |
| Working hour | 50000h |
| Illumination Angle | 120° |
| Working temperture | .-20℃~+45℃ |




