| Model No | CS-COB-220V-288D-10*5MM-80-PVC |
| Input voltage | DC24V |
| LED Q'ty | 320LEDs/m |
| Power/m (MAX) | 12W |
| Size | 10*5MM |
| CRI(Ra) | 80Ra |
| Color | Single-color: Choose any color |
| Minim cuttable length | 50mm |
| Package | 100M Roll |
| Working hour | 30000h |
| Illumination Angle | 120° |
| Working temperture | .-20℃~+45℃ |




