| Model No | XX-220V-3030-X3-180D-12MM-PM |
|---|---|
| Input voltage | AC220V |
| SMD Type | 3030 |
| LED Q'ty | 120LEDs/m |
| Power/m (MAX) | 9W/M |
| PCB Width | 12mm |
| CRI(Ra) | >80Ra |
| Color | 6000K |
| Total width | 16MM |
| Total height | 6.5MM |
| Weight | 11.7KG |
| Package | 100M/Roll |
| Working hour | 30000h |
| Illumination Angle | 120° |
| Working temperture | .-20℃~+45℃ |




