| Model No | XX-220V-2835-X1-52D-5MM-PM |
| Input voltage | AC220V |
| SMD Type | 2835 |
| LED Q'ty | 52LEDs/m |
| Power/m (MAX) | 5W |
| PCB Width | 5MM |
| CRI(Ra) | >80Ra |
| Color | 6000K |
| Total width | 8.6MM |
| Total height | 4.3MM |
| Weight | 4.8KG |
| Package | 100M/Roll |
| Working hour | 30000h |
| Illumination Angle | 120° |
| Working temperture | .-20℃~+45℃ |




