| Model No | YJ-NH-12V-120D-6*12-CFG |
| Input voltage | DC12V |
| SMD Type | 2835 |
| LED Q'ty | 120LEDs/m |
| Power/m (MAX) | 5W/M |
| CRI(Ra) | 80 |
| Color | Single-color: Choose any color |
| Minim cuttable length | 25mm |
| Weight | 390g/set |
| Package | 5M Roll |
| Working hour | 50000h |
| Working temperture | .-20℃~+45℃ |




